Probuďte svou kreativitu – 1.3.

PROBUĎTE SVOU KREATIVITU!
Narušte zajeté koleje v práci i v životě

Kdy: 01.03.2017
Místo: místnost KRB, Klimentská 1443/50, Praha 1
FB událost zde
Registrace na odkazu zde nebo na emailu registrace@fenomen-znacky.cz
Pro koho je určeno? Pro podnikatele, manažery, HR, marketingové pracovníky, lídry…
Minimální počet účastníků: 6 osob
Maximální počet účastníků: 12 osob

 

 

Je kreativita vlastností vyvolených nebo se dá rozvíjet? Dá se naučit být kreativní? Jak se zase vrátit do dětství a připustit, že všechno je možné?

Umění myslet nejen “out of the box”, ale vymyslet něco nového, i tam, kde máte omezené zadání. Kde brát inspiraci, když při klasickém brainstormingu nápady nepřicházejí? Jak pracovat s mozkem tak, aby generoval nápady? Jak tvořit společně jako tým?

Praktický interaktivní trénink vhodný nejen pro kreativní profese, zaměřený na bourání stereotypů, týmovou kreativitu a práci s mozkem.

O čem to bude?
– Jak odblokovat, co nám brání, a naopak začít čerpat z těch nejbláznivějších myšlenek?
– Objevit, jak být znovu kreativní a kde všude můžete svou kreativitu načerpat.
– Poznat, jak pracuje vaše mysl a jak podpořit její kreativitu.
– Zásady kreativní práce a spolupráce.
– Jak používat spoustěče naší kreativity.
– Trénink propojení levé a pravé mozkové hemisféry.
– Desatero kreativity, tahák na cestu domů.

Jak to probíhá? 
Budeme si hrát, ano, budeme hrát sérii her a improvizačních disciplín, které nás naučí bourat stereotypy a přemýšlet jinak a pohotověji. K tomu všemu přidáme trochu teorie, aby to celé do sebe zapadlo jako užitečná mozaika.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a obuv (vysoké podpatky raději nechte doma) a dobrou náladu:-)

Lektor: Monika Nevolová

Program:
09.00 – Registrace
09.15 –  Začátek
13.00 – Ukončení
Přestávky dle lektorky a účastníků

Vaše investice:
2488 Kč do 31.1.2017
2688 Kč od 1.2. do 14.2.2017
2988 Kč od 15.2. do 1.3.2017

V ceně občerstvení, voda, káva, čaj, studijní materiály.

Platební informace: Po registraci obdržíte na registrovaný email zálohovou fakturu, kterou je nutné uhradit v termínu její splatnosti.
Na místě možnost platby pouze v hotovosti.

REGISTRACE: na emailu registrace@fenomen-znacky.cz

 

Vizitka lektorky:

monika-nevolova-225x300

Mgr. Monika Nevolová

Monika Nevolová, původně profesí psycholožka se díky kreativnímu zaměření a literárnímu umu realizovala několik let v tištěných médiích a v posledních 7 letech v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), dále působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy (Neuroleadership Group).

Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem komunikačních a improvizačních dovedností a storytellingu a její snahou je porozumění emocím a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. Zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti psychologie a koučinku, vzdělávání a umění ji vedly k založení vlastní společnosti Umění v práci s.r.o. – www.umenivpraci.cz, jejíž hlavní doménou jsou firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, interaktivitě a efektivní kombinaci nástrojů byznysu a umění.

Její workshopy, tréninky a semináře jsou velmi interaktivní a podle zaměření obsahují především techniky efektivní komunikace, storytellingu, improvizace, stand up a koučinku. Monika je spoluautorkou knihy Buďte mistry improvizace, a autorkou knih Bez výmluv!, Dotýkání dovoleno!, Přeji Ti krásné Vánoce. Všechny knihy vyšly ve vydavatelství Grada. V současnosti připravuje další knihu na téma Storytelling.

Mezi její klienty patří: KPMG, Eset, Home Credit, Hitrádio Vysočina, Slovnaft, E.ON, Bepon SK, Grada Publishing, O2, T-Mobile, TV Nova (CET 21), Western Digital, Castrol, PFP finance, KDU-ČSL, Minerva 21, MS ČR, KOUS Vysočina, Divino SK, Edenred SK, a další.

 

Registrační podmínky zde.

Označeno v Nezařazené