Sebehodnota – kdo jsem a co tu dělám – 14.2.

fb-sebeKdy: 14.02.2017
Místo: místnost KRB, Klimentská 1443/50, Praha 1
FB událost zde
Registrace na akci na emailu registrace@fenomen-znacky.cz
Pro koho je určeno? Pro podnikatele, manažery… a pro všechny, ostatní, kdo chtějí znát odpovědi na základní lidské otázky

 

Je sebehodnota v životě důležitá? Je, právě z ní vychází sebevědomí, sebeláska a sebeuvědomění. Chcete vědět, proč tu jste, co tu děláte a hlavně kdo jste?

Jdete v životě správnou cestou, nebo by to chtělo trošku změnit směr? Děláte to, na co máte největší talent? Znáte svůj talent? Znáte své poslání? Ano každý má poslání, každý tu pro „něco“ je. A to něco je základní otázka uvědomění a spokojeného života.

Společně objevíme:

  • 4 základní pilíře, na kterých stojí sebehodnota
  • Kdo jste a jaký máte talent
  • Jak pracuje vaše podvědomí a kam vás na cestě životem směřuje
  • Získáte nadhled
  • Tajemství spokojeného a úspěšného života
  • Základní stavební kámen úspěchu, bohatství i lásky
  • Co máte dělat, aby vám to šlo samo
  • Naučíte se lépe zvládat stres

Filozofové a vědci řeší tuto zásadní otázku lidstva „Kdo jsem“ a na nic zásadního zatím nepřišli. Můžete na to po pár hodinovém workshopu přijít? Můžete a přijdete. Větu „ Vím, že nic nevím“ nechte doma v šuplíku, už ji nebudete potřebovat.

Je to tak jednoduché a přesto většina lidí stále tápe. Předběhněte je ve frontě za úspěchem a spokojeností.

Co získáte odpovědí na základní otázky života? Jistotu, úspěch, svůj čas investujete do věcí, které mají opravdu pro vás smysl. Když děláte to, pro co jste se narodili, s vnitřním klidem, protože prostě víte, úspěch vás nemine. Zároveň se naučíte i lépe zvládat stres.

Lektorka: Jana Popelková – www.firemnicarodejka.cz

Program:
09.00 – Registrace
09.15 – Začátek
13.00 – Ukončení
Přestávky dle lektorky a účastníků

Minimální počet účastníků: 6 osob
Maximální počet účastníků: 12 osob

Vaše investice: 2488 Kč (včetně DPH) do 5.1.2017
2688 Kč (včetně DPH) od 6.1. do 25.1.2017
2988 Kč (včetně DPH) od 26.1. do 14.2.2017

V ceně občerstvení, voda, káva, čaj, studijní materiály.

Platební informace: Po registraci obdržíte na registrovaný email zálohovou fakturu, kterou je nutné uhradit v termínu její splatnosti.
Na místě možnost platby pouze v hotovosti.

REGISTRACE: na emailu registrace@fenomen-znacky.cz

AJ-2

Vizitka lektorky:
Jana Popelková – Firemní čarodějka. Kombinuje své letité zkušenosti z oblasti rozvoje osobnosti, obchodu, online marketingu, sociálních sítí se zvláštními schopnostmi, silnou intuicí a empatií. Nezanedbatelné jsou i její komunikační dovednosti z působení z médií. Jejích kurzů s tématikou seberozvoje se zúčastnilo stovky lidí. Mezi její klienty patří jak velké společnosti, tak i menší firmy a jednotlivci. Věří, že vliv na úspěch podnikání má nejen vzdělání a dovednosti, ale také umění práce s podvědomím a otevřená mysl. Mimo osobního rozvoje pomáhá klientům i s designem webových stránek, log a propagačních materiálů. Zaměřuje se na působení těchto materiálů na podvědomí zákazníků. Více na www.firemnicarodejka.cz.

Registrační podmínky zde

Označeno v Nezařazené