Akce pro podnikatele 2017

Vzdělávání a učení nás provází celý život.  Učit se můžete od každého člověka a ponaučit z každé situace, které nás potká.

I já jsem si vzdělávání vybrala jako důležitou součást mého života. Nejen, že se sama vzdělávám, ale snažím se vzdělávat a učit i ty ostatní. A to prostřednictvím projektu – Fenomén značky – akcí pro podnikatele.

Spolu s mojí dlouholetou kamarádkou a kolegyní Michaelou Chytilovou již druhým rokem společně připravujeme semináře, workshopy, či snídaně na různých institucích právě pro podnikatele.

 

ucastnicifz4

odb4story4

 

Program na rok 2017 už se začíná plnit a zde je seznam akcí, které chystáme:

16.2. – pracovní snídaně Rodinné firmy v ČR a generační výměna – setkání s generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Účast zdarma. Více informací najdete na odkazu zde

21.2. – Prakticky o daních a účetnictví v roce 2017 pro podnikatele – prakticky a srozumitelně o daních, účetnictví, EET, účetních závěrkách a daňovém přiznání za rok 2016 z úst odborníků. Přihlásit se můžete zde.

1.3. – Probuďte svou kreativituJe kreativita vlastností vyvolených nebo se dá rozvíjet?
Dá se naučit být kreativní?
Jak se zase vrátit do dětství a připustit, že všechno je možné? Více informací o workshopu najdete na odkazu zde

2.3.  – Snídaně s předsedou 3 – Přijďte si dát kávu s předsedou Úřadu průmyslového vlastnictví s Mgr. Ing. Josefem Kratochvílem. Připravili jsme pro vás již třetí opakování úspěšné akce. Účast zdarma. Více informací o akci zde.

9.3. a 27.4. – Jak získat cenné technické informace zdarma a legálně? Aneb seminář o rešeršní databázi ESPACENET – základní znalost. Účast zdarma a pořádá Úřad průmyslového vlastnictví. Více informací zde.

 

Další významné akce, které se budou v letošním roce konat a neměly by uniknout vaší pozornosti.
Týden inovací – od 22. – 28.5. 2017
Týden podnikání – od 20. – 26.11. 2017

Další akce připravujeme.  Sledujte naše webové stránky www.fenomenznacky.cz nebo FB facebook.com/fenomenznacky

 

Alena Ratajová,
ředitelka spolku Fenomén značky

Označeno v Nezařazené