Každá značka může být úspěšná

audience-1677028_960_720

Kdy: 6.4. 2017
Kde: Etnosvět, Legerova 1832/40
Čas: 09.00 – 12.30
Vaše investice:  488 Kč
Registrace: na emailu registrace@fenomen-znacky.cz. Uveďte jméno, příjmení, IČ, adresu, email.
FB událost zde
Přihlášení možné i zde

Pro koho je určeno: pro začínající i stávající podnikatele, pro všechny, kdo o podnikání uvažují, pro všechny, kdo si chtějí své nápady a značky chránit

Přečtěte si článek s Michaelou Závodnou zde.
Přečtěte si článek s Michaelou Chytilovou zde.

Budování značky a vlastní podnikání nás stojí mnoho energie, peněz a nápadů. Pokud si svůj projekt naplánujeme do detailu včetně právní ochrany v marketingové strategii, můžeme předejít mnoha problémům. Přijďte na workshop, kde se dozvíte, jak sladit svůj marketing s ochranou své značky a získat náskok před konkurencí. Na tomto workshopu, kterým vás provedou Michaela Chytilová (www.chytilova.cz)  a Michaela Závodná (www.meatballs.cz), zjistíte informace, jak se ochránit a díky tomu vytěžit maximum ze svého podnikání.

Klíčová slova: marketing, budování značky, trendy v marketingu, práce s komunitou, workshop, kreativita, jedinečnost.
Duševní vlastnictví, ochranné známky, patenty, design, ochrana značky, rešerše, Úřad průmyslového vlastnictví, databáze, databáze ESPACENET, parazitování na značce.

Program:
09.00 – registrace
09.30  – začátek
12.30 – předpokládaný konec
Drobné občerstvení zajištěno.

www.fenomenznacky.cz
www.chytilova.cz
www.meatballs.cz
www.etnosvet.cz/cs/events

Odpovíme na otázky:
Jak chránit své podnikání a značku i před konkurencí?
Kde se legálně inspirovat pro své podnikání?
Jak chránit svůj design?
Jaké jsou aktuální marketingové trendy a pro které se rozhodnout?
Co všechno spadá pod marketing značky?
Jak právně ošetřit vztahy ve své firmě?
Využití online reklamy a jak ochránit svou doménu a klíčová slova.
Jak patentovat moderní technologie?
Jak postupovat při vymýšlení nových názvů?
Komu patří to, co je ve firmě vymyšleno?

Vizitky přednášejících:
chytilova - foto

#pravo #navasistrane #dusevnivlastnictvi #chrantese
Michaela Chytilová je patentovým zástupcem. Pomáhá podnikatelům chránit to nejcennější, co mají – jejich nápady a značky. Mimo oblast patentů se specializuje na ochranu značky a designu. Kromě své praxe vede workshop o ochraně značky na VŠE v Praze, přednáší odborné i laické veřejnosti, spolupracuje s Úřadem průmyslového vlastnictví na projektu Snídaně s předsedou. Spolupořádá i řadu akcí pro podnikatele. Nové nápady, značky i design jsou cenné komodity firmy a pokud nejsou chráněné, je to stejné jako nechat otevřené dveře u nepojištěného auta nebo domu. Více informací o Michaele najdete na www.chytilova.cz či na jejím FB.

 

 

 

zavodna_misa

#energy #social #foodie
Michaela Závodná – Ty nejlepší zkušenosti pro marketing  nasbírala v soukromém divadle, eventové agentuře a ve filmové produkci. Spojení kreativního a produkčního řešení se promítá do sociálních sítí každý den, po celém světě a pro různé cílové skupiny. Nejdůležitější je zaujmout. Podílela se jako projektový i marketingový manager na různorodých offline i online projektech, které měli vždy společného jmenovatele: Jedinečnost a odlišnost. S radostí a vervou sobě vlastní se nyní věnuje na pozici kreativní ředitelky marketingovým strategiím, sociálním sítím a obsahovým sdělením v agentuře Meatballs. A když zrovna nepíše a nevisí na síti, vaří, čte nebo zajde do divadla na operu.