Inovace aneb jak zefektivnit a ošetřit své podnikání

Fenomén značky – Inovace aneb jak zefektivnit a ošetřit své podnikání.

Chtělo by to změnu? Nějakou inovaci a nový vítr, nové možnosti, zároveň se stabilními kořeny práva do vašeho podnikání? Přemýšlíte o dotacích? Jste si jisti, jak se ve vodách internetu a sociálních sítích pohybovat tak, aby to bylo právně v pořádku? Mohu použít tento obrázek, či úryvek textu? Druhou stranou mince je právě vaše duševní vlastnictví a jeho ochrana (co se stane, když konkurence použije podobné logo nebo nápad), máte přehled o tom, co je potřeba, aby se to nestalo? Díváte se na svůj web a víte, že by něco chtěl, nějakou změnu? Jste si jistí, že barvy, které máte v logu, na webu i na vizitce jsou vhodně zvolené a působí na zákazníky tak, jak chcete?

FOTKY-FENOMEN-25.5.Zkrátka seminář Fenomén značky vám ukáže způsoby, jak si chránit své duševní vlastnictví, jak ušetřit peníze a vzít v potaz i variantu čerpání dotací, jak své podnikání právně ošetřit a jak efektivně využít barvy.
Kdy: středa 25.5.2016, 9:00 až 13:30

Kde: Praha, bude upřesněno

Kapacita: 30 míst

Facebooková událost

Cena: do 25.4. – 790 Kč (včetně DPH), od 26.4.do 25.5. – 990 Kč (včetně DPH) . V ceně je zahrnuto občerstvení po celou dobu akce (voda, káva, čaj), vytištěné prezentace.

Platební informace: do 25.4. 2016 – 790 Kč (včetně DPH) při platbě převodem předem na ÚČET 7851506028/5500, do zprávy napište vaše příjmení a VS 52016.

Cena od 26.4. a na místě v den konání akce: 990 Kč (včetně DPH). Na místě možnost platby pouze v hotovosti.

REGISTRACE NA : https://system.networkuj.cz/meeting/NDQxLW0tMzI1NzM

Podmínky registrace viz níže.

Akci v rámci Týdne inovací pořádají Chytilová & spol., patentová kancelář a Alena Ratajová – freelancer v oblasti komunikace.

Program:
09.00 – 09.30 – Registrace účastníků
09.30 – 09.35 – Zahájení
09.35 – 10.15 – JAK CHRÁNIT SVÉ NÁPADY – Mgr. Michaela Chytilová, Chytilová & spol., patentová kancelář – www.chytilova.cz – Ochrana vašich nápadů aneb o čem přemýšlet, když vás napadne, jak zlepšit své podnikání. Odpoví na základní otázky: Zveřejnit nebo utajit? Chránit nebo nechat volné? Jde to vůbec nějak chránit? Má smysl to chránit? Nepřišel na to už někdo jiný? Jak poznáte, že už vás někdo kopíruje. Na co si dát pozor. A mnoho dalšího. Ukáže vám také, že žádný nápad není dost malý nebo bláznivý, aby se nedal patentovat.
10:15 – 10:30 – přestávka
10.30 – 11.10 – JAK SE (S)PRÁVNĚ POHYBOVAT VE VODÁCH INTERNETU A NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – Mgr. Tomáš Marek – www.ms-ak.cz – Víte, že v roce 2016 došlo ke změnám v autorském zákoně? Týká se vás to nějak? Pokud máte web, jste na sociálních sítích atd., měli byste o novinkách vědět. Víte, že jako firma máte povinnost některé informace na webu zveřejňovat? Znáte všechny nástroje, kterými se můžete chránit, abyste poškozenými nebyli vy? Dozvíte se spoustu praktický rad a tipů, jak se správně a právně pohybovat na internetu a sociálních sítích.
11.10 – 11.30 – přestávka
11.30 – 12.10 – JAK ČERPAT DOTACE PRO VAŠE PODNIKÁNÍ – Martina Jalovecká – vedoucí divize EU – www.equica.cz – Napadla vás možnost čerpání dotací na vaše podnikání? Můžete se o dotace ucházet právě vy? Dozvíte se, jaké dotační výzvy jsou určeny pro podnikatele pro rok 2016, jaká jsou kritéria pro čerpání, jak vypadá průběh, co vše k tomu potřebujete a čeho se vyvarovat.
12:10 – 12:25 přestávka
12.25 – 13.05 – JAK VYUŽÍT BARVY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ – Jana Popelková – www.firemnicarodejka.cz – Víte, jaká je nejvhodnější barva pro vaše podnikání, pro váš web, vizitky, logo? Dozvíte se, jak docílit toho, aby vaše materiály vzbuzovaly v zákaznících emoce, které chcete. S názornou ukázkou úspěšných a méně úspěšných barevných kombinací a možností pro vás, nechat si zkonzultovat vámi zvolené barvy.
13:05 – 13.30 – Panelová diskuze, závěr

 

Vizitky:
chytilova - fotoMgr. Michaela Chytilová – majitelka patentové kanceláře Chytilová & spol. a přednášející na VŠE v oblasti průmyslových práv v podnikové praxi. Je evropskou zástupkyní pro ochranné známky a průmyslové vzory a českou patentovou zástupkyní. Je členkou Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech průmyslového vlastnictví a členkou Komory patentových zástupců. V oblasti průmyslových práv působí již 15 let. Je autorkou řady článků z oblasti průmyslového vlastnictví. Mezi její klienty patří např. Roman Vaněk, známý gurmet a majitel Pražského kulinářského institutu, POLSTRIN DESIGN s.r.o. (významný český výrobce designového nábytku), P3 Logistic Parcs (mezinárodní logistická společnost ) a další. Více info na www.chytilova.cz.

 

 

 

 

tomas marek

Mgr. Tomáš Marek – Advokát, je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře MAREK & STANOVSKÝ v.o.s., přičemž ve své praxi se zaměřuje především na právo právnických osob, zábavní průmysl, ochranu osobnosti, ochranu osobních údajů, autorské právo, licenční smlouvy, ochranné známky a další odvětví práva duševního vlastnictví, a rovněž na obecné právo smluvní. Dále aktivně publikuje v odborných právnických periodicích, přičemž je spoluautorem monografie Řešení bagatelních deliktů (Leges, 2014). Je členem České advokátní komory, Unie obhájců ČR a České společnosti pro evropské a srovnávací právo. Více info na www.ms-ak.cz.

 

 

 

 

2012_Martina_Jalovecka

Martina Jalovecká – vedoucí divize EU fondů společnosti Equica, a.s. Má rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti přípravy, realizace i administrace evropských projektů. Za působení na Ministerstvu vnitra ČR se podílela se na tvorbě národních koncepčních materiálů, programů a programových dokumentů pro čerpání dotací EU. Působila jako hodnotitel dotačních programů EU a má rozsáhlé zkušenosti s lektorskou činností. Je přesvědčena o tom, že pro každý dobře rozmyšlený projekt se najde vhodný zdroj financování. Více info na www.equica.cz.

 

 

 

 

 

cara merlin

Jana Popelková – Firemní čarodějka a majitelka společnosti M Media Group, s.r.o., která provozuje několik projektů. Kombinuje své letité zkušenosti z oblasti rozvoje osobnosti, obchodu, online marketingu, sociálních sítí se silnou intuicí a empatií. Nezanedbatelné jsou i její komunikační dovednosti z působení z médií. Jejích kurzů s tématikou seberozvoje se zúčastnilo stovky lidí. Věří, že vliv na úspěch podnikání má nejen vzdělání a dovednosti, ale také umění práce s podvědomím a otevřená mysl. Více na www.firemnicarodejka.cz.

 

 

 

 

 

alena

Moderátorka Alena Ratajová –freelancer – její specializací je komunikace, online marketing, sociální sítě, organizování a příprava eventů. Propojování kontaktů a networkingová setkání jsou její zálibou. V dobách, kdy své komunikační dovednosti využívala i při moderování v rádiu, měla pořad na podporu začínajících podnikatelů a jejich projektů. Podpoře podnikání se stále věnuje. Více o ní na webu www.alenaratajova.cz.

 

 

 

Další odkazy:
Facebook Týden Inovací
Institut Elai
Cíle Týdne inovací v České republice
– obeznámit firmy, města a širší veřejnost s nejnovějšími světovými trendy na poli inovací
– propagovat české inovace a invence, a motivovat tak další k témuž
– probouzet kreativitu a odvahu přemýšlet jinak
– přiblížit proces tvoření inovací založený na kooperaci a sdílení nápadů
– motivovat firmy a města, aby inovovaly
– provádět osvětu ohledně patentování nápadů, co lze patentovat a jak
– vylepšovat prostředí kolem nás pomocí moderních technologií (koncept Smart Cities)

 

Registrační podmínky:
1. Okamžikem přihlášení se registrace pro přihlašovatele stává ZÁVAZNOU. Přihlášený účastník může, v nutném případě, za sebe vyslat náhradníka. Při neúčasti se vložné nevrací. Ceny jsou včetně DPH.
2. Snížený, akční, účastnický poplatek musí být uhrazen na účet 7851506028/5500 do jednoho týdne od registrace na seminář, nejpozději však 3 pracovní dny před konáním semináře. Částka účastnického poplatku je fakturována v Kč. Daňový doklad obdržíte při prezenci před zahájením semináře, případně e-mailem. V případě, že zvolíte formu úhrady na místě, bude účastnický poplatek účtován v plné výši. V tomto případě nelze uplatnit žádnou slevu.
3. Registrovaný účastník (dále jen „účastník“) ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. ve spojení s 4 písm. n) a § 5 odst. 4 zákona č. 101/2000 Sb. jako uživatel adresy elektronické pošty uvedené v registračním formuláři souhlasí s tím, aby organizátor a přednášející směli užít předmětnou adresu k šíření vlastních obchodních sdělení i k účelu šíření sdělení (nabídky obchodu a služeb) hlavních partnerů seminářů.
4.Každý přihlášený účastník bere výslovně na vědomí a souhlasí s tím, že v průběhu seminářů může pořadatel (případně jím oslovená či semináři přítomná media) pořizovat zvukový, obrazový a zvukově-obrazový záznam z průběhu seminářů vč. záznamu samotného místa konání seminářů. Pořadatel prohlašuje, že tyto zvukové, obrazové či zvukově-obrazové záznamy použije toliko pro prezentaci seminářů v médiích (vč. internetových), na webových stránkách pořadatele (či vedených pořadatelem) a vždy v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb.
5. V případě registrace zaslané 3 dny a méně před konáním semináře je třeba prokázat úhradu účastnického poplatku předložením písemného potvrzení o provedení úhrady u registračního pultu na semináři.
6. Změna programu vyhrazena

 

DSC_0170 (2) DSC_0172 (2) DSC_0173 DSC_0491 DSC_0494 DSC_0497 DSC_0499 DSC_0501 DSC_0503 DSC_0507 DSC_0509 DSC_0515 DSC_0516 DSC_0517

Označeno v Nezařazené